O Projekcie

Podróżując po Polsce i realizując projekty stricte komercyjne, postanowiliśmy w wolnej chwili zrobić coś innego, niezupełnie związanego z naszą pracą: pokazać, jak piękny jest nasz kraj. Z góry. Z lotu ptaka. A właściwie z lotu drona. To zupełnie nowa i niesamowita perspektywa, dzięki której nawet dobrze znane miejsca wyglądają zupełnie inaczej. Ale zamiast opowiadać, zapraszamy do obejrzenia przygotowanych przez nas filmów.

Co nas wyróżnia?

Używamy najnowocześniejszego sprzętu i dokładamy wszelkich starań, aby nasze filmy miały jak najlepszą jakość. Choć cały czas się uczymy i odkrywamy nowe obszary. Bardzo istotna jest dla nas kwestia bezpieczeństwa, która wśród wielu jest czymś drugorzędnym. Niesłusznie! Posiadamy kilka dronów, mamy za sobą wiele "wylatanych" godzin, skończone szkolenia, kursy, a także wszelkie uprawnienia i certyfikaty niezbędne do wykonywania pracy pilota drona. Wiele osób ignoruje fakt, że zgodnie z prawem kierujący dronem powinien zdać egzamin przed państwową komisją lotniczą. Wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami niebezpiecznymi, podczas których piloci drona ignorowali podstawowe zasady bezpieczeństwa. My tak nie działamy.

Traktujemy nasz projekt bardzo poważnie, mimo, że narodził się z pasji, jako hobby (nie miejsce do zarabiania pieniędzy) tylko pośrednio związane z pracą. Do tej pory zrealizowaliśmy kilkadziesiąt filmów z różnych miejsc i zakątków Polski. Mamy nadzieję, że tak jak nam, tak i Wam, pozwolą one spojrzeć na nasz kraj z innej perspektywy i odkryć jego jeszcze piękniejsze oblicze. Chcemy, abyście mieli swój udział w ich powstawaniu. Sami będziecie mogli zgłaszać miejsca, które chcielibyście zobaczyć z powietrza, a te z nich, które zbiorą najwięcej głosów, zostaną przez nas sfilmowane i opublikowane.